Natália AeshaDasi Bartošková

LÉČIVÉ KONSTELACE -global- 

"Léčivé konstelace" letos odstartovaly novou práci na tématech s cílem pracovat na tom, co není vidět, ale ovlivňuje to naše vztahy, životy, práci,  a prožívání. Hravou formou umíme najít klíčové vlivy, které mají vliv na náš úspěch, zdraví a rodinné štěstí.

GLOBÁLNÍ Léčivé konstelace

se postaví tak, abychom pracovali s tím, co na nás nyní nejvíce podprahově a negativně působí z kolektivního vědomí a ovlivňuje každého jednoho z nás na poli vztahů, rodiny, práce, úspěchů, zdraví, aj. Cílem je přejít do nových nastavení a vnímání. Toho lze dosáhnout teprve tehdy, když se přestaneme zamotávat do svých problémů a neuvědomělých vzorců chování. Cílem je stát se více celistvou, sebevědomou a zralou osobností, která chce tvořit život, který přináší více spokojenosti a lehkosti do prožívání.  

V tomto terapeutickém a seberozvojovém programu se dostaneme k tématům, o kterých třeba ani nevíte, že vás ovlivňují a překáží vám na cestě k úspěchu a spokojenosti, ale jakmile na ně zabrnkáme, ihned si vzpomenete, kde a jak vás dané téma oslabuje. Dostanete možnost si je na místě zpracovat a uzdravit. 

"Globální Léčivé konstelace" nás zavedou k tématům z kolektivního vědomí/nevědomí a pomohou nám posílit své vnitřní části tak, abychom byli sami v sobě více ukotvení, stali se více odolnými a sami sebou. 
Na tyto konstelace úplně postačí, když váš záměr bude znít: 
"Ano, chci se posunout a osvobodit od všeho, co má na mne ještě negativní vliv a svazuje mě."

KDY A KDE?

Dne 17. září od 9h do 20h, v Brně
Cena je 3.100kč (posílá se předem záloha 600kč)
Akce je vhodná pro ženy i muže, páry, mladé i dříve narozené. 

* Předpoklad pro úspěšné zvládnutí této celodenní intenzivní aktivity je již nějaká praxe se sebezkušenostními metodami a technikami... jinými slovy - být na cestě osobního rozvoje. 

Máte nějaké otázky? Napište mi.

Máte zájem být účastníkem? Přihlaste se:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
V předmětu uveďte, prosím: "LÉČIVÉ KONSTELACE global"

Těším se na léčivou sílu skupinové energie. Ať tato akce poslouží k nejvyššímu dobru všech.

S láskou Natália*

© 2016-2022 Deník Natálie Tothové , GDPR

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com