Natália AeshaDasi Bartošková

Dobrý den, Natálie 

Asi před rokem a půl jsem u Vás dělala Test 5 typů zranění a výsledky byly celkem dobré. Uvědomila jsem si, že i když mám krásný život, tak se mi stále opakují problémy v partnerských vztazích. Nikde jinde problém nemám.

Našla jsem si partnera se kterým jsem rok a půl. Partner má 8 letého syna a se svou bývalou přítelkyní fungují tak, že ještě stále někdy jezdí společně na výlety a tráví spolu rodinné akce. Rodiče je zvou na oběd a Vánoce trávil s ní a se synem. Jeho ex přítelkyně partnera nemá a nepřeje si, aby se mnou jeho syn scházel. Byli jsme sice spolu loni na dovolené a pojedeme i letos, ale jen jako přátelé, aby syn nevěděl, že k sobě patříme. Přítel není schopen svému synovi říct pravdu a má strach, že mu tím ublíží. Chce mu nějakým způsobem zachovat rodinu, i když syn ví, že máma a táta spolu nebydlí.

Sama jsem rozvedená a mám dvě dospívající dcery a řešili jsme situaci střídavou péčí. Mám na to jiný názor, ale snažím se respektovat, že to přítel má jinak.

Viděla jsem teď Vaše video – příběh Boženy a nevím kde je ta pravda a co je pro dítě lepší….

Každopádně by mě zajímal Váš názor a návod, jak mám tuto situaci řešit. ?

Já sama mám pocit, že si vyhledávám komplikované vztahy a u Vašich článků přemýšlím, jestli vydržet a na vztahu pracovat a nebo od toho odejít. Navíc jsem zjistila, že mám problém s důvěrou a možná i sebedůvěrou.

Moc Vám děkuji za odpověď. Snad jsem těch informací nenapsala zbytečně moc. Děkuji a krásný den Vám přeji. Pavlína

Dobrý den, milá Pavlíno, 

děkuji za Váš dotaz.

V testu jste měla zranění sice v nízkých hodnotách, ale jelikož nebyly na nule, byly slabě přes nad 30%, bez povšimnutí tato zranění narostla do větší síly. Pro Vás je to ponaučení, že když něco odkládáte a neřešíte, pak to přeroste přes hlavu. Jednoznačně jsou vztahy a sebe-hodnota Vaším tématem, a to se nejlépe trénuje v partnerství. :-)

Příjmení máte po svém exmanželovi, Pavlí? Doporučuji příjmení vrátit, vzít si zpět své rodné a začít s prácí na sobě, a nejlépe od základu, ať pak má nový vztah na čem stát.

V nynějším partnerství si samozřejmě vzájemně zrcadlíte neupřímnost, "hodná holka- hodný kluk", a zabředlost v minulosti, nežití v přítomnosti. Zranění v testu Vám vyšla ponížení, zrada a křivda. Co zažíváte, když se Váš partner chová právě popsaným způsobem? Cítíte se ponížená, zrazená a ukřivděná....

Pokud si tedy vyhledáváte komplikované vztahy, tak je to proto, že i Vaše nitro je komplikované. Pokud chcete ve vztazích změny k lepšímu, pojďme začít od Alfy- od Vás. Neznamená to, že se s partnerem máte rozejít, znamená to, že máte začít s intenzivním osobním rozvojem, kde si vyjasníte svou komplikovanost, rozpustíte ji a přijmete svou sílu. Otevřete srdce a začnete sebe, dcery i partnera, s jeho synem, léčit. Léčit však můžete, až na to máte sílu a uzdravené nitro. Předpokládám, že tímto způsobem už dlouho žít asi nechcete a začínáte se poohlížet o řešení. Přijměte tedy pozvánku na cyklus terapií.

Pokud na závěr chcete slyšet, že má Váš partner problém, tak ano- má a velký. Ale to, co to ve Vás spouští za emoce musíme zpracovat Vy, Pavlí, pak přijde řada na něj.

S láskou Natálie 

© 2016-2022 Deník Natálie Tothové , GDPR

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com