Natália AeshaDasi Bartošková

Natálko ahojky, 

mám na Tebe dotaz i prosbu. Můj manžel už má skoro 3 roky zdravotní problémy. Já osobně si myslím, že je to i psychického rázu...obešel různé doktory a vyšetření a v podstatě je zdravý. 

Před cca 3 roky mu začaly nesnesitelné křeče do noh a postupně do celého těla...střídavě se mu to zlepšuje a zhoršuje a teď když jsme si už mysleli, že je to za náma, zkolaboval úplně. Hlavně za tu dobu je na tom špatně psychicky. Milan je docela aktivní člověk a sportovec a paradoxně největší problémy má když odpočívá....Myslíš, že by se s tím dalo něco dělat, popřípadě domluvit nějakou konzultaci? 

Děkuji za odpověd´ a přeji krásné léto, Blanka

Ahoj milá Blanko, děkuji za Tvůj dotaz. Z toho, co mi bylo dovoleno k náhledu vidím, že má Tvůj muž dlouhodobě nevyřešenou svou minulost, kterou se do sebe snaží mnoho let odštěpovat. Tím si vypěstoval silné destrukční vzorce chování/myšlení, což znamená také ego a strach. Manžel tam má silné téma Smrti, které si nese ze svého rodu. Je nutné aby si v sobě uzdravil témata spojená se Životem, vztahy a strachy. Ano, tohle není práce pro lékaře... V tuto chvíli vnímám, že na tom ještě není manžel tak mizerně, aby se rozhodl pro alternativní cestu, hlava je ještě stále moc silná a odporující. To se ale může během několika málo dní zcela přetočit, stačí jedna náročná chvilka, a manžel bude připraven. Pak se tedy ozvěte, napíši si Vám Plán jak postupovat.  <3 

S láskou Natálie, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2016-2022 Deník Natálie Tothové , GDPR

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com