Natália AeshaDasi Bartošková

Dobrý den Natálie, 
děkuji za vyhodnocení Testu 5 typů zranění. 
Většina těchto problémů pochází hlavně od mého otce, nikdy se ke mě nechoval s úctou, vlastně ani nevím, jestli mě někdy měl rád jako svou dceru. Má dvě děti už předtím a vidím, že i kdyby to byli větší loseři než já, vždycky je měl radši. Než jsem se narodila, prohlásil, že moje mamka je ku.. a uhnala si to někde jinde.....Myslím si, že tohle na mě mělo dopad už v době než jsem se narodila. Moje mamka mu vždy v životě pomáhala, nikdy ji za to neřekl -děkuji, když mu pomáhala splatit dluhy, alimenty na děti a plno jiných věcí. 
Moje mamina bohužel měla život podobný, ale ať byl děda jaký byl, asi ji měl radši něž mě můj otec. Podle mě je to rodová linie průserů, nenávisti, nelásky a neúcty. Nepochopím do dnes, proč zde s ním mamka zůstala. Řeči typu : chtěla jsem ať máš tátu, nám dnes moc nepomůžou. Ale chápu její obavy, protože nevěděla, jestli by nás obě uživila, kdyby odešla. Těžko říct. Dnes už nemá cenu se s tím zabývat. 
Vystudovala jsem střední školu, vysokou školu a pro svého otce jsem jen pořád ta, co mu visela na krku i když mi ani vysokou nezaplatil a vše táhla stejně mamka. Možná to tak není, ale chová se tak. Když jsem potkala svého prvního a doposud posledního přítele můj otec mi řekl, že jestli se domů vrátím "naprcaná", tak mě vyhodí i s matkou. Nevím o co mu šlo....Bylo mi 19 let a chystala jsem se na vysokou, ne na mateřskou. Pak jsem školu udělala, nastoupila do práce a začala vydělávat. Dodnes nemám svůj vlastní domov. Pendluju mezi bytem přítele, který nemám ráda, protože vypadá roky stejně a přítel s ním nic nechce dělat, protože mám pocit, že se nechce rozloučit se svou bývalou manželkou a mezi naším rozestavěným domem, který už je dnes můj a já se starám o to aby se vůbec někdy dodělal. Otec rozestavěl dům, zmizely mu prachy i člověk, co tu stavbu vedl a zůstalo to tak jak je. Naše dohoda byla, že já zařídím lidi a on to prozatím zaplatí aby se stavba uzavřela a já potom až dospořím stavební spoření doplatím zbytek úprav, ale stále vše bojkotuje, protože jeho život jsou jen peníze, které jako správný držgrešle nikomu nedá. Už jsem absolvovala andělskou odblokaci, bylo mi hrozně, jen zralá na zhroucení a antidepresiva. Mám za sebou potrat a s přítelem pořád máme nějaké krize. Které se naštěstí vždy srovnají, ale s každým rokem mám pocit, že to neustojím. Já o sobě vím, že nejsem dokonalá a taky vím, že i když nechci, někdy se svému otci svou odporností podobám a tomu se chci vyhnout. Jenže přítel taky není ze zlata, jak si on pořád o sobě myslí, někdy je to s ním, jak se říká lidově na facku. Hlavně nás vztah, mě k tomuto kroku dovedl, chtěla jsem zjistit, co mám za problém, že se mi všechno po částech hroutí. Po andělské terapii je mi lépe. Od 13 let, jsem se o anděly a výklady andělských karet zajímala a dělala jsem výklady denně, jen tak, protože mě bavily. Dnes mám pocit, že mě nebaví nic. Toužím po miminku, manželství a hlavně rodinné pohodě, kterou jsem nikdy neměla. Kéž by se mi všeho toho, co chci podařilo dosáhnout. Jen klid a mír. Nic jiného pro svůj život nepotřebuju. Děkuji za Váš čas a pokud možno, začnu na tom všem pracovat.

Lenka

Děkuji, milá Lenko, za možnost sdílet Vaše řádky. Nutnost je samozřejmě osobní a spirituální rozvoj, protože takto dál žít nemůžete, zhroutila byste se. Pakliže chcete dítě, potřebujete si nejprve uzdravit svůj život, vztahy a hlavně dětství. Testy jen zviditelní a jasně pojmenují kde je jaký problém a jak hluboký, čímž usnadní práci s tématy. Je to ten první krok, za ním by měl následovat další- prakticky se podívat na své vztahy a vazby, sebehodnotu a Duši,  začít můžete hned. 

© 2016-2022 Deník Natálie Tothové , GDPR

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com