Natália AeshaDasi Bartošková

Dobrý den, milá Natálie 
U Vás se jistě dozvím, co mám udělat. Děkuji za tuto poradnu.
Poslední dobou mě rozčilují lidé, kteří chtějí být něčím zajímaví, tak se například stanou veganem, nebo z ničeho nic přestanou jíst maso, nebo vůbec nepijí alkohol, ani skleničku vína nebo panáčka pro zdraví. Začíná se to v mém okolí rozmáhat a nějak se v tom ztrácím. A moje reakce na to? Ačkoliv vím, že už kamarád nekouří (přestal ze dne na den), tak mu vždycky to cígo nabídnu a zkouším jestli si to nerozmyslel. Tuhle mne ale tak okřikl, až jsem se lekla a nazvala ho magorem. Když je tak svatý, proč je tak agresivní? A nebo moje sestra. Celý život jsme jedly maso, a ona se najednou v těhotenství rozhodne maso nejíst, prý je jí z toho zle, a nebo že bude rodit doma a další výstřelky... Řekla jsem ji, že chce zabít své dítě, a měla by se jít nechat vyšetřit. No, ale od té doby se mnou nemluví. Mrzí mě to, chtěla jsem "být u toho". Já to prostě celé nějak nechápu. Začla se úplně stranit lidem, přestala se stýkat s lidmi, s kterými jsme trávily spoustu času a jsou to fakt kámoši až za hrob. Myslím, že má deprese a nevím jak jí pomoci. Ona tvrdí, že je tak šťastná, ale já jí to nevěřím. Je pro ni nějaká možnost, jak ji pomoci?

Děkuji, Radka

 

Dobrý den, milá Radko. Děkuji za Váš dotaz.

Jsem ráda, že jste mi napsala. Víte, všechno kolem nás prochází změnami, jsem za to moc ráda.

Ono obecně- my ženy máme k těm změnám blíže než muži, už kvůli našemu menstruačnímu cyklu. Ale proměňují se i muži, ačkoliv ti změny a nové věci moc rádi nemají... Pokud Vás lekají změny v okolí, znamená to, že potřebujete mít věci pevně v rukou a pod kontrolou, to znamená, že máte více rozvinutou svou mužskou část, zatím co ženská část ve Vás je oslabená (to se děje následkem nějaké nezpracované události v životě). Dále byste měla vědět, že pokud nás něco na někom zlobí, irituje, provokuje, otravuje, trápí, rozčiluje....vždycky je to o nás a neseme za to 100% odpovědnosti. Jsou to naše pocity, naše reakce a také naše Ego. To nemá s druhými co dělat, Ti nám to jen pomáhají vytáhnout z hlubin nevědomí do vědomí. Takže by byla na místě spíše sebe-reflexe. Té je třeba se nejprve naučit.

Vaše okolí se Vám tedy snaží ukázat, jak moc se Vy sama potřebujete někam posunout a něco v sobě změnit (trans-formovat), a jak moc chcete být zajímavá. Změny ve Vašem okolí, které Vás znejišťují a kterým nerozumíte nejsou snaha být zajímavý, je to přirozený vývoj člověka a jeho duše. Nic v tomto Vesmíru nezůstává stejné, bez vývoje. Váš kamarád nekuřák Vám pouze nastavil hranice a pokud jste jeho volbu nerespektovala a manipulovala jej, musel být důraznější. Nejde však o agresi, pakliže je to vědomá práce s energií a hlasem, milá Radko. Prosím, respektujte jeho volbu a nenabízejte mu stále cigaretu. Ne- respekt a Ne- úcta je morem vztahů.

K sestře- Vaše sestra je více propojená se svým tělem, některým ženám se to podaří teprve až s příchodem těhotenství. Tím pádem jedná na základě svých aktuálních potřeb těla a pokud ji v tom neumíte podpořit, tak jí alespoň neubližujte. Všechno se jí zapisuje do energetického těla a ovlivňuje to její dítě. Pomozte své sestře během těhotenství vytvořit klidné a láskyplné prostředí, kde je laskavost, úcta a respekt normálním stavem bytí. Pakliže se od Vás a od "kamarádů" sestra odpojila, má to svůj důvod- chce sebe i dítě ochránit před Vaší kritikou, emocemi a nevědomostí. Porod doma je pro zdravě sebevědomou a emočně vyrovnanou ženu zcela "normální" volba, ctěte ji, prosím. A pokud Vaše sestra říká, že je šťastná, tak to nezpochybňujte, prosím. Velmi si tímto přístupem ubližujete, milá Radko. Pokud máte domněnky typu, že má sestra deprese nebo že "by se měla jít nechat vyšetřit", hovoříte vlastně o sobě, milá Radko. Jde o zrcadlení, Vy na své sestře (a na svém okolí) vlastně vidíte jen a pouze sebe sama- a to jak to pozitivní, tak to méně příjemné...

Radko, otevřete se změnám skrze své tělo a řekněte jim ANO, a začnou se dít zázraky, zjemní se Vaše rysy ve tváři a také energie bude ženštější. V tuto chvíli bych Vám na rozpohybování a urychlení změn a nového vnímání doporučila kombinaci kineziologie a Satori dýchání. Jakmile dochodíte cyklus, napište mi. Pak Vám dám znovu přečíst tento Váš dotaz výše a budou mne zajímat Vaše nové pohledy na tuto věc.

Přeji Vám krásné Jaro, krásný čas změn. 

© 2016-2022 Deník Natálie Tothové , GDPR

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com