Natália AeshaDasi Bartošková

Natálko, prosím Vás, manžel na mne denně doráží se sexem, vynucuje si orgasmus, vnucuje mi svůj penis, a když už usínám znavená po celodenním koloběhu s dítětem, strčí mi penis před tvář a říká "podívej kdo se na tebe těší". Je neodbytný, mé NE mu nestačí, začne vyhrožovat nevěrou nebo mi vnucuje, že jsem jako ženská k ničemu. Měli jsme desítky rozprav o mém a jeho denním režimu. Myslím si, že má nějaký problém, nebo se pletu? Jak to řešit?

Děkuji, Iva 

Dobrý den, milá Ivo
děkuji za Váš dotaz. Z toho, co píšete bude má odpověď. Kdybych Vás však měla na terapii osobně, šly bychom po Vašich tématech až k tématu sebehodnoty a ženství, Ivi. U Vašeho muže by se objevilo téma s maminkou z období po porodu až do věku 3let. V tomto čase, pokud syn nemá dostatek péče a dotyků od matky, začne trpět nenaplněním, postihne to jeho emocionální a nervovou stránku a to přeroste během puberty do závislosti na sexu, orgasmu a spojení se s ženou. To jen na okraj. Zpět k Vašemu dotazu....

 

Vy oba máte problém  Vy s jeho požadavky a on s Vaším odmítáním. 
Na začátek bych uvedla takový příklad pro nás všechny- představme si paní Ivu, která jakmile dorazí její muž z práce, a trochu se aklimatizuje, dá mu do ruky masážní olejíček a řekne- potřebuji masáž zad, jsem po celém dni s malým vyřízená. Po masáži poděkuje, usne a spí. Na druhý den znovu. A znovu, 10 let, 15 let,.... Už asi tušíte tu neférovost a špatnou sebereflexi muže, který takto zachází se svou ženou a vynucuje si naplnění svých potřeb a činí jí z toho odpovědnost, vinou.


Paní Iva má nárok na svou masáž a její muž má nárok na svůj orgasmus, ale musí v tom být nějaká rozumná rovnováha, respekt a shovívavost, co myslíte. Jakmile se Milování stane pouhým uvolněním energie a zvířecím pudem, spoustu dnešních citlivých žen to odradí a zavřou svůj květ. To je základní chyba, a ego muže s tím má velký problém. Když s tím bude bojovat, ztratí svou ženu i její důvěru. Ona mu nabízí Cestu do vyšších rovin, kde se z potřeby a naléhavosti stává posvátný rituál sdílení, který není o četnosti, ale o společném načasování. Paní Iva by s požadavkem na masáž zad u svého muže velice brzy schytala odpor k tomuto servisu, a stejně to může cítit paní Iva s plněním servisu svému muži. Takže co s tím? Když vezmeme v potaz Vesmírné zákony, že všechno je o rovnováze, pak uvidíme, že v manželství paní Ivi rovnováha není. Nastane až tehdy, když si paní Iva začne klást své požadavky. Nerada bych, aby toto nyní vypadalo jako obchodní dohoda, ale každý vztah potřebuje podmínky, díky kterým může vztah bezpečně růst. Takže ideální verze dvou dospělých a emočně inteligentních lidí by bylo- já mám svou masáž, ty máš svůj orgasmus. K tomu se mohou dopracovat, může se to postupem času různě proměňovat a kultivovat, ale je nutné do těchto požadavků vnést rovnováhu. Protože pokud se tam rovnováha nenastolí, bude přetrvávat oboustranná frustrace a může přerůst v násilí, milá Ivo.

Mužům:
Pakliže se muž soustředí pouze na svůj penis a dá mu korunní úlohu ve svém životě, stane se jeho otrokem. Představte si, kdyby u ženy vládla děloha, která chce neustále rodit děti... Jak by se Vám to líbilo? Nepřipadali byste si trochu zneužití?  Je chyba, jakmile nám vládnou zdivočelé potřeby a pudy, přestáváme se chovat jako lidské vědomé bytosti. Zaměřte svou pozornost na fyzickou práci, pomozte Vaší ženě, vezměte ji do přírody a zajímejte se o umění, o krásno. Prostě tvořte ve hmotě, využijte "páru lokomotivy" ve prospěch celé rodiny, jinak ji zničíte. 

 

S láskou Natálie*

© 2016-2022 Deník Natálie Tothové , GDPR

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com