Natália AeshaDasi Bartošková

Dobrý den, Natálko, narazila jsem na vaše stránky krásnou náhodou...jakoby mi vás přivedl do cesty osud. Ráda bych se vás zeptala na věc kterou momentálně intenzivně řeším...a to, jak se zbavit myomu na děloze, který mi vyrostl za 4 roky soužití s nynějším přítelem. Naše soužití je plné nepochopení a negativních emocí, které já bohužel velmi těžce zpracovávám. Moje srdce mě nyní vede jakoby ven z tohoto vztahu, ale mozek stále říká zůstaň, měla by ses něco naučit. Je na toto možné prosím odpovědět, nebo by bylo možné s vámi domluvit osobní setkání? Děkuji za odpověď, Lenka 

Dobrý den, milá Lenko. Děkuji za dotaz.

Ženy, které si vlivem nezpracovaného dětství v partnerství stoupnou do role Trpitelky a Oběti mají různé problémy v oblasti ženství, myomy jsou jen jedna z mnoha variant, které poukazují na problém Ženy ve vnímání reality. Jde o niternou nelásku a nenávist ženy vůči sama sobě a svému ženství, za kterou viní Muže. Tento pocit viny způsobuje nádory a různé blokace v těle. Navíc - Ženy, které mají problém s dělohou, jsou ženy, které nežijí svou spiritualitu a svůj Plán Duše. Zacyklily se v rodinných traumatech a nehýbají se vpřed, uvízly. Žena, která viní muže a má myomy nebo cysty se na svět a své ženství, partnerství dívá přes ohnuté sklíčko - toto sklíčko skresluje vnímání reality a z toho pak pramení utrpení a bolest. Tato bolest a utrpení Ženy se zhmotnila do fyzického těla. Takto to v tomto světě funguje, milá Lenko. Každá nemoc vzniká v hlavě - z myšlení a nezpracovaných emocí hněvu. A také tam to můžete změnit. Je nutné si denně připomínat, že jste to vytvořila a také jen Vy to můžete v sobě uzdravit, a k uzdravení se jde přes mysl a změnu myšlení o Vás a Vašem partnerství, také o Životě. Nutná je vedle toho práce s emocemi.

Tento postoj Trpitelky jste "vyfasovala" z rodové linie Žen, Leni, a u Vás to může skončit, nemusíte to předávat dál, svým dětem. Je mi jasné, že u Vašeho partnera je také problém spojený s dětstvím, proto vystává tolik zničujícího nepochopení a konfliktů, nicméně právě proto jste se přitáhli. Můžete se vzájemně zdeptat a zničit a nebo půjdete cestou lásky a přijetí. Jestli si zvolíte Lásku a uděláte první krok, Vesmír Vás bude posunovat k dalším krokům. Však, musíte to umožnit a to mnohdy lidé neumí a nebo nechtějí, neboť mají strach ze změny, z nových věcí, nechtějí se nic nového učit a existují další podobné obranné mechanismy ega. Změna myšlení postačí u jednoho - u Vás. Je čas se zabývat svým příběhem, milá Lenko. Od února Vás mohu vzít do nového cyklu terapií, a tam Vás mnohému naučím. Termíny vypíši na web už v příštím týdnu, pohlídejte, rychle se to plní. Do té doby využijte čas a začněte s přípravou, ať to pro Vás pak není moc intenzivní a náročné. Přihlaste se na několik sezení kineziologie a absolvujte Satori dýchání.

Čas je vzácný, už jím moc neplýtvejte a tvořte, Leni.

Krásný den, Natálie*

© 2016-2022 Deník Natálie Tothové , GDPR

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com