Natália AeshaDasi Bartošková

Dobrý deň prajem, Natalia.
Dostal som na Vás odporúčanie od jednej známej, ze byste mi mohli poradiť a možno aj pomôcť v jednej oblasti. Mam z toho veľké trápenie a už si s tým neviem rady. Pred 10 rokmi som si prečítal knihu Tajomstvo. Predtým som bol relatívne šťastný a spokojný člověk. Od malička veľmi verím na duchovno

Od precitania Tajomstva, už 10 rokov sa snažím na sebe pracovať. Mam však pocit, že ostatných 10 rokov ide všetko z kopca. Navštívil som mnoho liečiteľov a ľudí zaoberajúcich sa duchovnom.

Skúsim Vám opísať situáciu. Pred zhruba siedmimi rokmi som mal rakovinu semennika. Odkedy som sa zoznámil s manželkou, mám pocit, že môj život strieda nešťastie za nešťastím a neúspech za neúspechom. Mam taký pocit, že ma začali obchádzať peniaze. Ludia sa ku mne správajú hrubo a nezdvorilo. Minuly rok mi zacalo utekať oko a vidím veci dvojmo a celkovo sa necítim zdravo a fit.

Najväčšie problémy však začali minulý rok, keď som začal podnikať vo financiách. Vo firme, kde sú takmer všetci úspešní, kde dokážu pomáhať ľuďom, zažívam neúspech za neúspechom. Najvacsi problém vidím v tomto, že ľudia mi nedajú šancu, ani vysvetliť im, v čom im viem pomôcť. Mnoho ľudí ani nevie, prečo im volám a nedvihate mi telefón. Ak aj napíšem niekomu, koho som dlho nevidel, len ho pozdravím na messengeri, naozaj ho iba pozdravím, ani nevie o čo ide, odhlási sa. Niektori ľudia si pozrú, že som im písal a ani neodzravia. Naozaj som z toho nešťastný. Uz som pomýšľal aj na to najhoršie, ale nemôžem, pretože mám dve deti a Boh má vyliečil z rakoviny a asi má so mnou nejaký zámer. Cvicim cchi-kung, pýtam sa na pomoc od Anjelov, prosím ich, ale situácia sa nemení. Do toho ešte prišlo skomplikovanie vzťahov s manželkou. Naozaj neviem ako ďalej. Kamaratka mi vravela, že to môžu byť bloky z tehotenstva mojej maminy, že som bol možno nechcený a teraz mi to okolie dáva najavo. Dala mi odporúčanie na Vás.

Pani Natália, ja chcem žiť šťastný a naplnený život, aby som mal radosť, tak ako kedysi. Prosím, vedeli by ste mi pomôcť?!

Dakujem, Peter 

 

Dobrý večer, milý Peter. Děkuji za Váš dotaz.

Začnu Vaším zaměstnáním. Vybral jste si směr, na který se nehodíte. Vy byste byl skvělý zdravotník, pečovatel, recepční, průvodce krajinou, policista.... a všichni by Vás milovali. Vy jste si však vybral povolání, které nemá v ČR/SK na růžích ustláno a je pouze pro žraloky. Vybral jste si to z jednoho podstatného důvodu - podvědomě se snažíte vyrovnat s tématy první čakry, kam patří také finance. Problém s první čakrou odhalila už Vaše nemoc a pak problémy ve hmotě - v běžném životě. Ve financích a nebo v obchodě uspějí pouze lidé, kteří mají v pořádku energii první čakry. Vaše nemoc a problémy s ohodnocením však ukazují, že toto téma srovnané nemáte, Peter. První čakra je především o vztahu k životu a ke hmotě. Jestliže máme nějaký chybný mentální program vztahující se ke hmotě a k životu, první čakra bude oslabená a člověk je tzv. odříznut od síly z rodu. Tento "kapitál" čili naši schopnost fungovat dobře ve hmotě a v tomto těle získáváme již během prenatálního vývoje a především pak během porodu ..... ale aby toho nebylo málo.... poslední kapkou, než se tzv. vše zřítí, bývají nezpracované rodové záležitosti, u Vás je to téma Mužství a vztahu k Životu a Smrti (původ u otce a matky). Mohu tedy s určitostí říci, že to, jak žijete a to, jak Vás ostatní vidí a jak vidíte sám sebe, úzce souvisí s Vaším příchodem na svět, milý Peter. Postoj Trpitele a nebo Oběti Vám ale samozřejmě neprospívá, odebírá Vám spoustu energie a jasnosti v rozhodování, můžete se cítit zmatený a jako byste ztratil směr "kudy plout". tento postoj však máte po celý dosavadní život. Být tzv. nevítaným dítětem se Vám ukazuje zejména ve vztazích a v seberealizaci a právě ve své práci a v soukromí si svou trpitelskou roli posilujete. Nedělejte to, prosím. Ať děláte co děláte, se sebelepším úmyslem, nejste přijatým ani pochopeným...to je Váš blud, Váš Matrix. To nahrává depresím a sebedestrukčnímu programu, který trpí spousta citlivých lidí - "nechci tady být, život je moc těžký". Vaše touha přežít a žít život v lásce Vás udržel TADY. Mnoho lidí na rakovinu zemřelo, Vy ne. Ano, dostal jste novou šanci a správně chápete, že to má své Vyšší důvody.

A nyní se vracíme na začátek Vašeho dopisu. ~ Pozor, ezoterika nerovná se duchovno ani spiritualita, Peter. Duchovno a spiritualita začíná tam, kde končí ezoterika a náboženství. Toto si, prosím, zapamatujte, než budete opět uvažovat o nějakém semináři nebo léčiteli. Vyplýtval jste spoustu své pozornosti, času a energie mezi lidmi, kteří se považují za duchovní, jenže jsou to lidé, kteří mají problém podobného rázu jako Vy = oni sami mají problém s první čakrou. V této sféře jste se malinko ztratil. Peter,doporučuji se z těchto ezoterických a "léčitelských" vazeb vyvázat, abyste dokázal najít ten správný směr a HLAVNĚ SÁM SEBE. Jako první krok udělejte to, že si najdete svého kineziologa, tam si nechte odblokovat Váš postoj k životu a další téma z textu výše. Kdybyste potřeboval, ráda Vám pomohu témata pro kineziologa poskládat, zabere nám to asi půl hodiny. Druhý krok je Satori dýchání, které Vám pomůže vyvázat se ze spárů ezoteriky a projasní Vám energii a energetické pole, čímž automaticky začínáte zářit a stáváte se živým, atraktivním, magnetickým (to je pro práci a vztahy důležité), a kromě toho všeho si také konečně odpočinete a nabydete své sebevědomí a důvěru v život, Peter. Satori dýchání je na cyklus 10ti sezení a rozpouští také porodní trauma. Žádné ze sezení nevynechejte, každá návštěva je úplně jiná a tvoří překrásnou mozaiku, kde má všechno své správné místo. Já na Satori chodím každý rok, je to skvělá prevence syndromu vyhoření a přepracování, ale také si dočišťuji témata z mého dětství. Na podzim Vás mohu vzít na cyklus terapií hrou, bude-li ještě zájem. Tam Vás něco praktického naučím, protože jen silní a vyrovnaní dokáží zůstat vnímaví, citliví a přesto pevní a ohební, jako bambus. A mé poslední doporučení ~ udělejte si každý měsíc alespoň 1x čas a zajděte si na OM Chanting, neboť psycho-hygiena a harmonizace emocí a energií je naše odpovědnost a je podstatnou součástí vědomého duchovního života ve hmotě.

Kdykoliv napište, jak se Vám daří, milý Peter. Vysílám podporu OM namo Narájanája <3 S láskou Natálie

© 2016-2022 Deník Natálie Tothové , GDPR

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com