Natália AeshaDasi Bartošková

Dobrý večer, Natálko. Už nějakou dobu přemýšlím, jak si pomoct, kdo by mi mohl pomoct. Modlím se, medituji, zkoušela jsem kvantové léčení... Ale pořád trpím - asi úzkostí, nevím.

Nedávno jsem narazila na příspěvek na Facebooku. Určitě mi byl seslán. Paní tam popisovala přesně to, co zažívám já. A další psaly stejnou zkušenost. Asi to tak prý bude, když má žena děti. Možná mě to mělo uklidnit, ale nepovedlo se. Jde o strach ze smrti.

Opravdu mám úzkostný, chorobný strach. Pořád se bojím, že mi něco je, že se mi něco stane. A je to stále horší. Nikdy dřív se mi tohle nedělo. Nechci, nemůžu umřít. Když už nějak zpracuju tu nejistotu jaké to je a co je po tom, tak nikdy se nezbavím toho pocitu, že už nikdy neuvidím své děti, že jim nebudu moci být nablízku, že je nebudu provázet životem. Mám obrovský strach. A bojím se, že mě sežere ten strach.

Co mám dělat, prosím?

Dagmar 

 

Dobrý den, milá Dagmar, děkuji za Váš dotaz. Děkuji, že na něj mohu odpovědět zde, na zdi. Strach ze smrti se týká každého člověka na této planetě. Někdo má strach větší a má z toho úzkost a jiný má strach "únosný" a nezabývá se jím, dokud mu někdo blízký nezemře. Co vlastně téma Smrti pro nás znamená? Smrt je něco, kde nemáme kontrolu, musíme se plně odevzdat procesu, že? Smrt blízkého v žijících pozůstalých způsobí hlubokou rýhu. Znamená to, že Smrt má přinést hloubku prožívání těm, kteří ještě žijí. Dále téma Smrti připomíná vděčnost za život a vede nás k hlubšímu uvědomění si, že máme žít plně přítomným okamžikem a s důvěrou v život. Smrt nám připomíná pomíjivost a vytahuje téma lpění na hmotě. Může jít také o jakousi fascinaci Smrtí, kde člověk soustavně obrací mysl k tomu, že přijde Smrt a je po všem. Brání to pak žít život plně a vědomě. Určitě bych tam dala ještě téma k posílení- Ukotvit se v Životě s důvěrou. Toto vše se skrývá pod tématem Smrti a ještě mnohem více. Dále by bylo vhodné se zaměřit na témata spojená s rolí mámy. Co nejhoršího by se mohlo stát Vašim dětem, kdybyste zemřela? Hrozná otázka, já vím, ale zkuste se do ní ponořit a najít si odpovědi, nebojte se toho. Jakmile pojmenujete, napište si to vše na papír. A poslední dotazy - zemřel Vám někdo blízký? Jste s tím už srovnaná? (nejste, zkuste tedy odblokovat). Zemřel někdo blízký Vaší mamince před Vaším početím nebo v době jejího těhotenství s Vámi? (odblokovat na Fen kineziologii) Všechno to, co Vám z výše napsaného rezonuje si vezměte na Fen kineziologii a zpracujte, milá Dagmar. Je to v hlavě (v mentální rovině), proto se dá zpracovat jedině přes techniky, které umí pracovat s mentální rovinou a tím je Fen kineziologie. Oslovte někoho sympatického ze seznamu: www.fenkineziologie.cz A kromě témat výše zmíněných nechte odblokovat také - negativní dopad kvantové techniky na mne- . Kvantovou techniku nepovažuji za techniku světla, ani náhodou. Jakmile bude vše odblokováno, zaměřte se na další kroky ~ Simply meditace a následně Satori dýchání. Na Fen kineziologii nechte vytestovat kdy začít se Satori dýcháním, kolik sezení nad základ cyklu, tj.10 sezení máte projít a skočte s důvěrou do procesu. V průběhu pak nechte odblokovat překážky a obranné mechanismy v Satori dýchání (můžete už po prvním sezení). Jakmile totiž člověk nastoupí do nějakého intenzivního procesu, kterým je například Satori dýchání, je pak škoda, když si z toho člověk nevezme 100% užitek a klouže jen tak na povrchu. K tomu však slouží Fen kineziologie, která to umí odhalit, pojmenovat a odblokovat. Teprve pak to může být jízda.

Milá Dagmar, přeji Vám hladký průběh zpracováním a nechť Vám přinese mnoho dobrého. Kdykoliv se ozvěte, jak se Vám daří. S láskou Natálie

 

 

© 2016-2022 Deník Natálie Tothové , GDPR

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com