Natália AeshaDasi Bartošková

CYKLUS TERAPIÍ - NOVÁ VIZE 2022

Cyklus 6ti po sobě jdoucích terapií je sloučením Metody vnitřního souladu, Fen kineziologie Esence, skupinové aktivity (Léčivé konstelace nebo Etapy životní poutě) a Satori dýchání, čímž se skvěle uzavírá kruh pro komplexní a systematickou práci na osobních, vztahových, pracovních, duchovních a zdravotních tématech. 
Jde o témata, která nějakým způsobem omezují a komplikují váš každodenní život a prožívání.

V každé terapii se zaměříme na jednu konkrétní oblast člověka a pojmenujeme si vlivy, které vám neprospívají a uvedeme věci do přirozeného pořádku v souladu s vaší cestou, osobností a duší. 

Jednotlivé terapie na sebe navazují a vzájemně se posilují a prohlubují účinek na tělo, mysl, osobnost a duši člověka. Začít svůj cyklus můžete kdykoliv během září 2022 a nastavit si svou vlastní dynamiku práce na tématech. Obvyklý rozestup mezi terapiemi je 1 měsíc. 
Základní cyklus obsahuje 6 terapií a vyžaduje intenzivní pozornost na dobu 6 měsíců. 

Více o metodách:

Metoda vnitřního souladu je jednoduchá, avšak hluboká terapeutická metoda, která sahá až do nejhlubších vrstev podvědomí a emočně/mentálních vzorců chování u jednotlivce nebo celého rodu. A ačkoliv se jedná mnohdy o velmi vážná témata, celý průběh terapií vypadá jako zajímavá společenská hra, která umí jít tak hluboko, jak klient sám dovolí. Více informací k metodě: Metoda vnitřního souladu, zkratka "MVS" - Natália AeshaDasi Bartošková 

Metoda Fen kineziologie Esence je individuální terapie pro jednotlivce i páry. 
Ve Fen kineziologii Esence pracujeme s prvotní událostí v životě člověka, díky které vznikl klientovi program nebo vzorec, na základě čehož klient žije v destrukčních nebo nefunkčních vazbách na lidi a situace v běžném životě a procházíme jednotlivými vrstvami problému, až k úplnému vyčištění. Více informací k metodě: Co je FEN kineziologie - FEN kineziologie

Skupinová aktivita 

Léčivé konstelace a Etapy životní poutě 
Dvě oblíbené terapeuticko-holistické metody díky kterým v malé skupině zpracováváme traumata a odstraňujeme nastřádané překážky na cestě k větší spokojenosti a sebejistotě. Aktivita je celodenní.
Více informací k metodám:  Léčivé konstelace - Brno - Natália AeshaDasi Bartošková

Terapie Satori dýchání je individuální terapie zaměřená na rozpouštění traumatu po celé časové/životní ose a navrací člověka do jeho přirozeného proudu života a navozuje lehkost bytí. 
Více o metodě: Satori dýchání - rebirthing s Martinem Bartoškem - Satori dýchání (satoridychani.cz) 
Je možné absolvovat v Brně a v Praze.

Cyklus NOVÁ VIZE 2022 

Jak to bude probíhat?

Setkání probíhá 1x za měsíc, začínáme v Září 2022 formou individuálního sezení, kde si nastavíme celou práci dle harmonogramu, každému na míru tak, aby prošel všemi zmíněnými metody, ale "ve správnou chvíli".
Nastoupit do cyklu však můžete kdykoliv během roku. Nutné je pak dodržet rozestup mezi terapiemi 1x za měsíc a projít si celým základním cyklem 6ti terapií, aby to mělo smysl a splnilo to očekávání.

Tato sezení bývají obvykle v týdnu, u Satori dýchání je možné využít i víkendových termínů, dle domluvy. 

Celodenní skupinová aktivita bývá pouze v soboty, v Brně. 
Přesné informace se klienti a zájemci dozví včas emailem.

Přesný rozpis termínů na individuální a na skupinové celodenní terapie se dozví zájemci emailem.

Tématické terapie jsou vhodné svým zacílením úplně pro každého, od 18 let, koho zajímá osobní rozvoj a emoční dospělost. Cílem terapií je obsáhnout v relativně krátkém a dynamickém období co nejširší spektrum témat a oblastí, které se nás týkají. Uspořádat vše na své místo a podpořit proces zrání osobnosti k emoční a duševní stabilitě. 
Posílíme sebe-vědomí a rovnováhu vlivů působících na duševní a fyzické zdraví. Dále se zaměříme na odolnost vůči vnějším vlivům, oprášíme kvality jako je intuice, empatie, odvaha, selský rozum a schopnost nadhledu. Do vašeho praktického života vneseme pevné základy k tomu, aby byl opět nastolen Boží pořádek neboli soulad a harmonie. 

Cena individuálních terapií 

U Metody vnitřního souladu, dále Fen kineziologie a Satori dýchání je cena stejná, tj. 2.500 kč za sezení. (délka programu je 1,5h až 2h, dle určené metody)

Cena skupinové celodenní Terapie hrou je 3.100 kč (délka programu je 9h)

Těšíme se na vás, Natália a Martin Bartoškovi 

 

Přihláška na CYKLUS NOVÁ VIZE 2022

Předmět
Neplatný vstup

Jméno a Příjmení(*)
Prosím zadejte Jméno a Příjmení

Email(*)
Prosím zadejte Váš e-mail

Email (kontrola)(*)
Znovu zadejte Váš email pro kontrolu

zde zadejte ještě jednou Váš email pro kontrolu

Dotaz nebo vzkaz
Zde je prostor pro váš dotaz

Ověření(*)
Ověření obnovitNeplatný kód

© 2016-2022 Deník Natálie Tothové , GDPR

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com