Natália AeshaDasi Bartošková

CYKLUS TERAPIÍ - NOVÁ VIZE 2022

Cyklus 6ti po sobě jdoucích terapií je sloučením Metody vnitřního souladu, Fen kineziologie, Terapie hrou a Satori dýchání, čímž se skvěle uzavírá kruh pro komplexní a systematickou práci na osobních, vztahových, pracovních, duchovních a zdravotních tématech. 
Jde o témata, která nějakým způsobem omezují a komplikují váš každodenní život a prožívání.

V každé terapii se zaměříme na jednu konkrétní oblast člověka a pojmenujeme si vlivy, které vám neprospívají a uvedeme věci do přirozeného pořádku v souladu s vaší cestou, osobností a duší. 

Jednotlivé terapie na sebe navazují a vzájemně se posilují a prohlubují účinek na tělo, mysl, osobnost a duši člověka. Terapie se pořádají 1x za měsíc.

Základní cyklus obsahuje 6 terapií a vyžaduje intenzivní pozornost na dobu 6 měsíců. Zájemci mohou v cyklu pokračovat, dle svého cítění až do konce roku. 

Více o metodách:

Metoda vnitřního souladu je jednoduchá, avšak hluboká terapeutická metoda, která sahá až do nejhlubších vrstev podvědomí a emočně/mentálních vzorců chování u jednotlivce nebo celého rodu. A ačkoliv se jedná mnohdy o velmi vážná témata, celý průběh terapií vypadá jako zajímavá společenská hra, která umí jít tak hluboko, jak klient sám dovolí. Více informací k metodě: Metoda vnitřního souladu, zkratka "MVS" - Natália AeshaDasi Bartošková 

Metoda Fen kineziologie je individuální terapie. 
FEN je zkratka pro fenomén. 
Ve Fen kineziologii pracujeme s prvotní událostí v životě člověka, díky které vznikl klientovi program nebo vzorec, na základě čehož klient žije v destrukčních nebo nefunkčních vazbách na lidi a situace v běžném životě. To je tedy Fenomén. A slovo kineziologie vnáší do celé naší práce s klientem jakýsi posun neboli pohyb vpřed. Více informací k metodě: Co je FEN kineziologie - FEN kineziologie

Terapie hrou je skupinová aktivita. 
Skrze různá skupinová a individuální zadání zpracováváme formou her traumata a nastřádané zážitky z období početí, prenatálu, porodu, období po porodu a z dětství, dále z období dospívání a dospělosti. 
Více informací k metodě: Terapie hrou - Terapie Nového věku - Natália AeshaDasi Bartošková 

Terapie Satori dýchání je individuální terapie zaměřená na rozpouštění traumatu po celé časové/životní ose a navrací člověka do jeho přirozeného proudu života a navozuje lehkost bytí. 
Více o metodě: Satori dýchání - rebirthing s Martinem Bartoškem - Satori dýchání (satoridychani.cz) 
Je možné absolvovat v Brně a v Praze.

Cyklus NOVÁ VIZE 2022 

Jak to bude probíhat?

Setkání 1x za měsíc, začínáme v Lednu 2022 formou individuálního sezení, kde si nastavíme celou práci dle harmonogramu, každému na míru tak, aby prošel všemi zmíněnými metody, ale "ve správnou chvíli".

Nastoupit do cyklu však můžete kdykoliv během roku. Nutné je pak dodržet rozestup mezi terapiemi 1 měsíc a projít si celým základním cyklem 6ti sezení.

Tato sezení bývají obvykle v týdnu, u Satori dýchání je možné využít i víkendových termínů, dle domluvy. 

Celodenní skupinová terapie bývá pouze v soboty, v Brně. 

Přesné informace se klienti dozví včas emailem.

Přesný rozpis termínů na individuální a na skupinové celodenní terapie se dozví zájemci emailem.

Tématické terapie jsou vhodné svým zacílením úplně pro každého, od 18 let, koho zajímá osobní rozvoj a emoční dospělost. Cílem terapií je obsáhnout v relativně krátkém a dynamickém období co nejširší spektrum témat a oblastí, které se nás týkají. Uspořádat vše na své místo a podpořit proces zrání osobnosti k emoční a duševní stabilitě. 
Posílíme sebe-vědomí a rovnováhu vlivů působících na duševní a fyzické zdraví. Dále se zaměříme na odolnost vůči vnějším vlivům, oprášíme kvality jako je intuice, empatie, odvaha, selský rozum a schopnost nadhledu. Do vašeho praktického života vneseme pevné základy k tomu, aby byl opět nastolen Boží pořádek neboli soulad a harmonie. 

Cena individuálních terapií 

U Metody vnitřního souladu, dále Fen kineziologie a Satori dýchání je cena stejná, tj. 2.500 kč za sezení. (délka programu je 1,5h až 2h, dle určené metody)

Cena skupinové celodenní Terapie hrou je 3.100 kč (délka programu je 9h)

Těšíme se na vás, Natália a Martin Bartoškovi 

 

Přihláška na CYKLUS NOVÁ VIZE 2022

Předmět
Neplatný vstup

Jméno a Příjmení(*)
Prosím zadejte Jméno a Příjmení

Email(*)
Prosím zadejte Váš e-mail

Email (kontrola)(*)
Znovu zadejte Váš email pro kontrolu

zde zadejte ještě jednou Váš email pro kontrolu

Dotaz nebo vzkaz
Zde je prostor pro váš dotaz

Ověření(*)
Ověření obnovitNeplatný kód

© 2016-2022 Deník Natálie Tothové , GDPR

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com